Projektory na EURO 2012! LCD i plazmy na EURO 2012! Najwyższy czas na rezerwacje i wynajem sprzętu!

Wielkimi krokami zbliżamy się do pierwszego gwizdka na Euro 2012. Warto pomyśleć już teraz o projekcji meczów w Państwa lokalu / biurze / organizacji. Zamiast zamrażać pieniądze w środki trwałe, warto rozważyć wypożyczenie potrzebnego sprzętu z wypożyczalni.

Wynajem projektora multimedialnego wraz tunerem naziemnej telewizji cyfrowej oraz ewentualnie z nagłośnieniem to najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń, gdzie jest miejsce na ekran projekcyjny, lub gdzie jest ściana, na której można będzie wyświetlać mecz. Miejsce nie powinno być mocno nasłonecznione. Prosimy o kontakt z nami, przygotujemy Państwu indywidualną ofertę oraz doradzimy w zakresie doboru właściwego sprzętu.

Wypożyczenie LCD, czy wynajem plazmy to rozwiązanie uniwersalne, sprawdzające się w każdych warunkach, nawet tam gdzie jest duże nasłonecznienie. Telewizory umożliwią oglądanie meczów Euro 2012 w standardzie HD. Nasza ekipa dostarcza ekrany na stojakach / statywach bądź mocuje je dla Państwa na ścianie, czy w innym wybranym miejscu. Zapraszamy do przesyłania zapytań ofertowych już teraz.

Co ważne, publiczne transmitowanie meczów jest zwolnione od opłat na rzecz UEFA, gdy przekątna ekranu jest mniejsza niż 3 metry a uczestniczy w niej mniej niż 150 osób.

Nasza firma działa głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, jednak po ustaleniu możliwa jest również instalacja i dostarczenie sprzętu na terenie całej Polski.

0