Sezon targowy w pełni, czas na wynajem plazmy na targi / wypożyczenie LCD LED na targi.

Po świąteczno-noworocznym odpoczynku sezon na targi rozpoczęty już w pełni. Zachęcamy Państwa do składania zamówień na wynajem sprzętu audio-wideo, wynajem sprzętu multimedialnego, czy wypożyczenie sprzętu komputerowego.

Wypożyczalnia sprzętu audio-wizualnego, multimedialnego i komputerowego PROJEKTORY123 obsługuje wystawców na terenie całej Polski i zagranicą. Dostarczamy sprzęt m.in. do następujących centrów wystawienniczych: Warszawa (Expo XXI, MT Polska, PKiN), Poznań (Międzynarodowe Targi Poznańskie), Kielce (Targi Kielce) i wiele, wiele innych.

Polecamy Państwu w szczególności wynajem ekranów plazmowych i ekranów LCD / LED na stoiska targowe. Wszystkie nasze ekrany o rozmiarach od 26 do 80 cali są naszym sprzętem, który zakupiony został w latach 2012 – 2014.

Do wynajętej plazmy czy ekranu LCD LED oferujemy stand / stojak na kołach, podstawę stołową, bądź montaż naścienny. Każdy wypożyczany telewizor / ekran ma możliwość odtwarzania zapętlonych materiałów wideo przez port USB.

Na terenie Warszawy oferujemy bezpłatny transport. Transport na terenie kraju oferujemy za dodatkową opłatą. Proponujemy preferencyjne stawki na wynajem plazm czy LCD do Poznania, Łodzi i Kielc.

Szczegółowy oferty na wynajem ekranów plazmowych, LCD / LED, czy wynajem telewizorów można znaleźć pod tym linkiem.

Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do wysyłania zapytań ofertowych w celu otrzymania bezpłatnej wyceny.

Skontaktuj się z nami! E-mail: kontakt@Projektory123.pl – odpisujemy na bieżąco.

0