Wynajem oświetlenia. Nowość: wynajem naświetlaczy zewnętrznych LED 1080W

Wynajem_naświetlacz_zewnętrzny_LED_1080WTym razem wprowadzamy do oferty oświetlenia na wynajem naświetlacze zewnętrzne. Nasza wypożyczalnia może zaproponować teraz Państwu na wynajem oświetlenie zewnętrzne LED o imponującej mocy diod LED 1080W. Od teraz będziemy mogli zapewnić Państwu nie tylko obsługę techniczną w zakresie wynajmu nagłośnienia, czy wynajmu multimediów, ale również wynajem oświetlenia zewnętrznego.

Podstawowym zadaniem naświetlaczy outdoorowych jest dekoracja światłem elementów architektury. Począwszy od fasad na dużych drzewach kończąc. Wypożyczanie przez nas naświetlacze LED są gotowe do natychmiastowej pracy. Możliwe jest to dzięki osadzeniu ich w casach na kołach i zasilaniu 230V. Moc świetlna 1080W w LEDach odpowiada 2,5 kW przy świetle tradycyjnym. Bardzo istotne znaczenie ma fakt, że oświetlenie to nie wymaga gniazda siłowego, a na jednej fazie możemy podłączyć aż trzy naświetlacze.

Pełna oferta oświetlenia na wynajem tutaj.

Jak wypożyczyć efekt naświetlacz zewnętrzny LED 1080W? e-mail: kontakt@Projektory123.pl – odpisujemy na bieżąco.

Cena – ustalana indywidualnie

Wynajem_naświetlacz_zewnętrzny_1080W

Naświetlacz_zewnętrzny_wynajem_oświetlenia

Wynajem oświetlenia zewnętrznego dostępny jest na terenie Warszawy (wynajem oświetlenia Warszawa) jak i na terenie całej Polski. Oferujemy ponadto kompleksową obsługę imprez (wynajem nagłośnienia, wynajem multimediów).

Zachęcamy do zapoznania się z innym naszym sprzętem oświetleniowym na wynajem. Link do oferty.

0