Nowe modele klimatyzatorów na wynajem / klimatyzatorów przenośnych na wynajem.

Wprowadzamy do oferty nowe modele klimatyzatorów przenośnych typu monoblock. Nowe modele mają moc chłodniczą od 2,0 kw do 4,2 kw i przeznaczone są do małych i średnich pomieszczeń o wymiarach od 15 do 40 metrów kwadratowych w zależności od modelu.

Realizujemy zlecenia na wypożyczenie klimatyzatorów na terenie całej Polski. Posiadamy kilkadziesiąt sztuk własnych urządzeń chłodniczych. Każdy klimatyzator na wynajem jest regularnie serwisowany, większość urządzeń ma maksymalnie rok.

Dysponujemy własny transportem, realizujemy podłączenia na terenie całego kraju. Posiadamy również w ofercie: nagrzewnice na wynajem, czy osuszacze powietrza na wynajem.

Aby wynająć klimatyzator przenośny prosimy o kontakt z nami celem uzyskania oferty i rezerwacji sprzętu.

Jak wypożyczyć klimatyzator przenośny? e-mail: kontakt@projektory123.pl – odpisujemy na bieżąco.

Z pełną ofertą klimatyzatorów przenośnych można zapoznać się pod tym linkiem.

Wynajem klimatyzatorów przenośnych

Wynajem klimatyzatorów przenośnych

.

.

Klimatyzatory wypożyczamy m.in. do: Warszawy, Łodzi, Kielc, Poznania, Gdańska, Wrocławia i wielu, wielu innych miast.

Lista obsługiwanych miejscowości na Mazowszu, do których wypożyczalnia klimatyzatorów przenośnych dowozi sprzęt: Warszawa, Brwinów, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Janki, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Michałowice, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Nadarzyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Ożarów Mazowiecki. Inne miejscowości – prosimy o kontakt.

Edit

0