Prezentacja z Ipada na telewizor, bezprzewodowo – poradnik.

Wyróżnij się albo zgiń! Gdy prezentacja jest codziennym narzędziem w biznesie, bycie zauważonym, a co najważniejsze zapamiętanym jest coraz trudniejsze. Dobrzy mówcy wiedzą, że to nie treść jest najważniejsza a forma. Forma jest szczególnie w branżach takich jak reklama, marketing, PR, sprzedaż.

Wypożyczalnia sprzętu audio-wideo, IT i konferencyjnego przychodzi z pomysłem w jaki sposób urozmaicić i uprościć prezentację.

Zamiast komputera warto wykorzystać tablet do prezentacji. Naszą prezentacje mamy pod ręką, możemy sprawnie przełączać się między prezentacją, plikami wideo, zdjęciami, czy stronami www. Aby nie być ograniczonym przewodami i długością kabla można wyjąć od nas Apple TV, specjalną przystawkę dzięki której połączymy bezprzewodowo tablet z komputerem.

Dzięki Apple TV na dużym ekranie telewizora zobaczymy zarówno naszą prezentacje, strony www a także pliki wideo w dużej rozdzielczości.

Oczywiście można wypożyczyć od nas wszystko, zarówno sam telewizor, tablet Ipad jak i przystawkę Apple TV. Oczywiście warto wypożyczyć od nas cały zestaw, wtedy nie muszą się Państwo martwić o kompatybilność urządzeń i ich konfiguracje.

Aby złożyć zamówienie zapraszamy do kontaktu.

Pełna oferta telewizorów dostępna jest tutaj.

Akcesoria AV i IT takie jak tablety iPad, czy przytawka Apple TV dostępne są tutaj.

.

0