Nowe stojaki TV w ofercie wynajmu: dwustronne, do 90″, wysokość do 242 cm, położenie TV pionowe bądź poziome

Do naszej oferty wprowadziliśmy nowe stojaki pod telewizory / ekrany plazmowe, LCD, LED. Wybór padł na produkty najwyższej klasy, na markę Chief i modele: 1) PF1UB – przeznaczony do zamocowania pojedynczego ekranu, 2) model PF2UB – przeznaczony do montażu dwóch ekranów jednocześnie.

Poza znakomitą estetyką nowe stojaki charakteryzują się niezwykłymi walorami użytkowymi oraz znakomitymi parametrami technicznymi. Ekrany mogą być montowane w sposób standardowy – horyzontalnie, jak również pionowo – wertykalnie. Nośność stojaka to 91 kg w przypadku modelu pojedynczego, lub 180 kg w przypadku modelu podwójnego. W praktyce oznacza to że bez problemu można na nich zamontować największe dostępne na rynku modele telewizorów – do 90″. Olbrzymim ułatwieniem jest elastyczność ustawiania wysokości położenia ekranu, to dzięki płynnej regulacji wysokości masztu. Na uwagę zasługuje także wysokość maksymalna masztu – 242 cm. Dzięki takiej wysokości, górna krawędź ekranu 60″ znajduje się na wysokości ok. 280 cm, co jest imponującym rezultatem.

Nowe stojaki są standardowo dostarczane z każdym wypożyczonym ekranem 60″ a także z ekranami 50″ przy dłuższym wynajmie. Możemy wypożyczyć też same stojaki. Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną imprez i eventów na terenie całej Polski i Europy.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia stojaków oraz dokumentację techniczną do pobrania.

 

Do pobrania: Rysunek techniczny – stojak pojedynczy (.pdf 237 kb), rysunek techniczny – stojak podwójny (.pdf 141 kb)

Pełna oferta dostępna tutaj.

Wynajem statywu Chief do telewizora (do 100 kg nośności)

0