Wynajem monitorów podglądowych 4K

Jako jedna z pierwszych firm rentalowych wprowadziliśmy do swojej oferty wynajem ekranów i telewizorów 4K (4096 x 2160 px). Chcielibyśmy przedstawić Państwu bardzo ciekawy sposób na ich wykorzystanie na planie filmowym. Telewizor / monitor 4K jest bardzo przydatnym urządzeniem na planie filmowym, sprawdza się idealnie jako monitor podglądowy. Jako że większość materiałów nagrywana jest już w rozdzielczości 4K, problemem pozostaje przeglądanie nagranych materiałów czy ich podgląd na żywo w wysokiej rozdzielczości, ponieważ większość monitorów podglądowych dostępnych na rynku obsługuje najwyżej rozdzielczość full HD. Wynajem telewizora czy monitora 4K pozwala dostrzec więcej szczegółów na kręconym materiale, lepiej dopasować ustawienia kamery, a patrząc na całość pragmatycznie, więcej osób jest w stanie na raz zobaczyć materiał z uwagi na przekątną urządzenia.

Nasze telewizory i monitory 4K to ekrany w technologii LCD LED. Sprzęt wypożyczamy na terenie całej Polski. Oferujemy transport, montaż, obsługę techniczną. Posiadamy własne konwertery z SDI na HDMI, splitter SDI i HDMI itp.

Pełna oferta pod tym linkiem.

Aby zarezerwować telewizor bądź monitor w rozdzielczości 4K prosimy o kontakt z nami. E-mail: kontakt@projektory123.pl – odpisujemy na bieżąco.

0