Wynajem konsol Xbox One, Xbox 360, PlayStation (PS3, PS4) na imprezy firmowe.

Na imprezy firmowe, imprezy integracyjne, firmowe konferencje z czasem przeznaczonym na rozrywkę polecamy wypożyczenie gotowych stanowisk z konsolami Xbox One, Xbox 360, PlayStation (PS3, PS4).

Posiadamy bogatą ofertę dostępnych na rynku konsol, które dostarczamy naszym Klientom w postaci gotowych stanowisk składających się z telewizora na wysokim stojaku z miejscem na konsolę wideo, czy sensor ruch (np. Kinect dla Xboxa, bądź Eye w przypadku PlayStation). Dobór właściwej konsoli (platformy) odbywa się w oparciu o uzgodnienia z Klientem. Na życzenie potrafimy zapewnić konsole retro np. pegasusy itp.

W przypadku gdy potrzebny jest wielki ekran, większy niż rozmiar nawet największego telewizora wtedy oferujemy gotowe stanowiska bazujące na projektorze. Zestawy oparte na projektorze sprawdzą się w zaciemnionych miejscach. Ceny uzależnione są od parametrów projektora tj. jego jasności, rozdzielczości, optyki oraz wielkości ekranu.

Sprzęt wynajmujemy na imprezy firmowe w całej Polsce, zapewniając transport, montaż, demontaż. Na życzenie zapewniamy także obsługę techniczną i animacyjną na czas trwania wydarzenia. Rozliczenia odbywa się w oparciu o roboczogodzinę bądź roboczo dzień. Ilość osób uzgodniona z Klientem uzależniona jest od ilości osób na imprezie oraz ilości zamówionych stanowisk. Obsługa dopasowuje dress code do wymagań Klienta, włączywszy w to przebranie się w strój dopasowany do charakteru wydarzenia.

Istnieje możliwość dopasowania stanowisk pod nietypowe wymagania w oparciu o gotowe rozwiązania, meble, bądź aranżacje na zamówienie, włączywszy np. obrandowanie stanowisk logiem Klienta.
Posiadamy szereg dodatkowych akcesoriów takich jak kierownice, mikrofony bezprzewodowe, maty do tańczenia, pufy itp.

Cennik gotowych stanowisk dostępny jest tutaj. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

0