Wynajem klimatyzacji na wesele – przyjmujemy zapisy na lato 2016!

Proponujemy Państwu wypożyczenie klimatyzatorów przenośnych na wesele. Przyjmujemy zapisy na lato 2016. Mając w pamięci rekordowe upały w zeszłym roku, kiedy w sierpniu temperatura często przekraczała 40 stopni, warto już teraz zadbać o dobry klimat i przyjemny powiew chłodu na Państwa uroczystości weselnej.

Posiadamy bogatą ofertę klimatyzatorów przenośnych, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić komfortową temperaturę w Państwa sali weselnej, a nawet w namiocie weselnym. Od wielu lat dostarczamy klimatyzację na uroczystości weselne w całej Polsce, zapewniając tak sprzęt, jak i montaż, demontaż, transport, oraz obsługę w trakcie wesela.

Cena wynajmu uzależniona jest od ilości dostarczanych urządzeń co bezpośrednio wynika z powierzchni sali, która ma zostać schłodzona. W warunkach ograniczonego budżetu Klienci wybierają schładzanie częściowe – wtedy poszczególne klimatyzatory umieszczamy najczęściej w pobliżu stolika pary młodej oraz w innym pomieszczeniu, bądź części sali gdzie goście mogą udać się, aby odetchnąć od upału. Takim miejscem może być np. bar w hallu wejściowym.

Aby uzyskać precyzją wycenę prosimy o przesłanie zapytania mailowego uwzględniającego następujące elementy:

  • powierzchnię sali i jej wysokość,
  • miejsce odprowadzenia gorącego powietrza (przez rurę elastyczną o średnicy 15cm) – można przesłać zdjęcia bądź link do galerii,
  • dzień i przedział czasowy montażu,
  • dzień i przedział czasowy demontażu,
  • miejsce montażu – miejscowość,
  • czy potrzebne są inne usługi: wynajem oświetlenia dekoracyjnego, wynajem projektora i ekranu projekcyjnego do prezentacji weselnej.

Zapytania prosimy wysyłać na nasz adres kontakt@projektory123.pl .

Zachęcamy do wcześniejszego zarezerwowania terminu.

 

 

Wynajem klimatyzacji na wesele

Wynajem klimatyzatorów przenośnych na wesele

Wynajem klimatyzacji na wesele

Wynajem klimatyzacji na wesele

Wynajem klimatyzacji na wesele

 

0