Wynajem podestów scenicznych i budowa scenografii eventowej – rozszerzamy ofertę.

Oferujemy Państwu wynajem podestów scenicznych (czasami zwanych bitecami) o wymiarach 2m x 1m. Z uwagi na uniwersalne wymiary podestów, istnieje możliwość ich zestawiania, aby uzyskać pożądany wymiar. Posiadamy podesty przeznaczone zarówno do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wysokość nóg dopasowujemy do Państwa potrzeb. Klienci najczęściej wybierają nogi o wysokości 40cm. W warunkach wynajmu na konferencje i eventy, budowa scen i podwyższeń wyższych, powoduje konieczność zastosowania schodków, które także posiadamy w naszej ofercie.

W większości przypadku Klienci wybierają obicie gotowej sceny wykładziną dywanową oraz wysłonięcie boków materiałem bądź wykładziną. Usługa obijania wykładziną i osłaniania boków rozliczana jest wg stawki za m2.

Najczęściej wykorzystywanym kolorem jest czarny bądź grafitowy. Istnieje możliwość wykorzystania wykładziny o kolorze innym wg próbnika kolorów.

Istnieje możliwość wykonania sceny / podwyższenia z wykorzystaniem innych materiałów np. o powierzchni błyszczącej (HIPS).

Zapraszamy do przesyłania zapytań i zamówień. W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.

Wynajem podestów, scen, trawersów, mównic

0