Sztalugi na wynajem – nowy produkt w wypożyczalni.

Sztaluga, poza oczywiście podtrzymywaniem obrazów, malowideł itp., jest także wykorzystywana do prezentacji plansz zdjęć, grafik, wykresów, innych materiałów drukowanych na dużym formacie np. schematy organizacyjne, lista gości z podziałem na stoliki itp.

Wynajem sztalug polecam na eventy, imprezy, targi, konferencje, bale itp. W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt sztuk dostępnych „od ręki”.

Cena wynajmu za pierwszą dobę to 20 zł netto. Warunki cenowe dłuższego wynajmu określamy indywidualnie. Do ceny należy doliczyć transport (na terenie Warszawy dostawa i odbiór od 20 zł netto) oraz koszt wniesienia i rozstawienia (jeśli potrzeba).

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór sprzętu konferencyjnego i eventowego ze szczególnym uwzględnieniem projektorów, ekranów projekcyjnych, telewizorów, nagłośnienia, oświetlenia itp.

Aby złożyć zamówienie prosimy o kontakt z nami. W zamówieniu prosimy określić ilość, datę i przedział czasowy dostawy, datę i przedział czasowy odbioru. Prosimy też o informację, czy życzą sobie Państwo, aby sprzęt wnieść i rozstawić – w takim wypadku prosimy o podanie niezbędnych informacji, piętro, czy jest winda, parking itp.

0