Nagłośnienie słupkowe – nowość w ofercie, mobilne nagłośnienie na małe eventy i konferencje

Polecamy nowe nagłośnienie słupkowe typu all-in-one od JBL – EON One. Mobilny, dobrze grający i wyglądający zestaw na małe eventy, konferencje i śniadania prasowe. Dobra moc 380W poradzi sobie spokojnie z wydarzeniami do 100 osób.

Zintegrowany prosty mikser jest łatwy w obsłudze nawet dla osoby nie mającej większego doświadczenia z nagłośnieniem. Bez korzystania z zewnętrznego miksera możemy podpiąć dwa mikrofony bezprzewodowe oraz dwa dodatkowe źródła sygnału np. laptop, ipad itp. Ponadto można połączyć się poprzez bluetooth z telefonu czy urządzenia mobilnego i kontrolować dźwięk z innego miejsca, niezależnie od pracy mikrofonów.

Po złożeniu cały zestaw tworzy jedną całość, która dzięki oryginalnemu transporterowi na kółkach może być łatwo przemieszczona z jedne sali do drugiej, czy też łatwo zapakowana do samochodu.

Aktualny koszt wynajmu tego nagłośnienia to 249 zł netto za pierwszą dobę, dłuższy wynajem jest wyceniany indywidualnie. Dostawa i odbiór na terenie Warszawy to koszt po 20 zł netto.

Pełna oferta nagłośnienia, mikrofonów itp. widoczna jest pod tym linkiem.

Wynajem kompaktowego nagłośnienia słupkowego JBL
Nowe nagłośnienie słupkowe na wynajem - JBL EON One
0