6. Czy sprzęt można bezpłatnie odebrać i zwrócić na terenie Warszawy?

Drobny sprzęt można odebrać i zwrócić bezpłatnie z naszego biura na Al. Krakowskiej 110/114 BUD. B-27 w Warszawie. Z uwagi na fakt, że sprzęt przywozimy z zewnętrznego magazynu po sprzęt zapraszamy po wcześniejszym potwierdzeniu przez nas zamówienia i uzgodnieniu godziny odbioru. Dostawy sprzętu elektronicznego wielkogabarytowego realizowane są tylko naszym transportem. Takiego sprzętu nie wydajemy Klientom … Czytaj dalej6. Czy sprzęt można bezpłatnie odebrać i zwrócić na terenie Warszawy?

4. Czy mogę zamówić dostawę w weekend, święto, w nocy?

Dostawy poza standardowymi godzinami pracy firmy od poniedziałku do piątku wymagają specjalnego uzgodnienia z uwagi na mniejszą dostępność kierowców. Mniejsze zamówienia przypadające na weekend zalecamy składać z dostawą na piątek i zwrotem w poniedziałek. Mamy specjalną ofertę cenową na wynajem sprzętu od godzin wieczornych w piątek do poniedziałku rano – szczegóły u naszych konsultantów. Transport … Czytaj dalej4. Czy mogę zamówić dostawę w weekend, święto, w nocy?

3. W jakich godzinach dostarczany jest sprzęt?

Transport i podłączanie sprzętu realizujemy własnym transportem 24/7. Usługi realizowane zoza godzinami pracy firmy podlegają dopłacie ustalanej indywidualnie. Przedział czasowy odbioru i dostawy jest uzgadniany między Wypożyczalnią a Klientem, biorąc pod uwagę “wolne sloty” kierowców i dyspozycyjność Klienta. Zamówienia obejmujące sobotę, niedziele, dni wolne od pracy, godziny nocne, godziny porannego i popołudniowego szczytu zalecamy składać … Czytaj dalej3. W jakich godzinach dostarczany jest sprzęt?

1. Jaki jest koszt dostawy?

W przypadku Warszawy dostawa i odbiór są bezpłatne bądź informacja na temat kosztu dostawy znajduje się bezpośrednio przy produkcie, który Państwa interesuje. Sprzęt dostarczamy także na terenie całej Polski i Europy. Koszt transportu kalkulowany jest indywidualnie i im większa wartość zamówienia, tym koszt transportu jest niższy. Szczegółową kalkulację otrzymacie Państwo w drodze zapytania.