5. Jakie są konsekwencje zalegania z płatnością?

W przypadku gdy umożliwiliśmy Państwu dokonanie płatności z odroczonym terminem zachęcamy do jej terminowego opłacenia. W przypadku opóźnień w płatnościach poza odsetkami i windykacją “standardową” praktykujemy także wizyty robocze w siedzibie firmy i miejscu zamieszkania dlatego tym bardziej zachęcamy do terminowego regulowania płatności.

4. Kiedy zostanie oddana mi kaucja?

Jeżeli pobrana została kaucja zwracana jest ona w momencie zwrotu sprzętu po jego sprawdzeniu. Jeżeli pracownik Wypożyczalni nie ma możliwości sprawdzenia poprawności działania sprzętu przy zwrocie np. gdy sprzęt zwracany jest nam bezpośrednio do samochodu, Klient nie ma czasu itp. kaucja zwracana jest gotówką bądź przelewem na konto po sprawdzeniu sprzętu.

3. Nie mam odliczonej kwoty, dostawca nie ma wydać reszty?

Zalecamy przygotowanie odliczonej kwoty wynajmu, gdyż nasi technicy nie wożą ze sobą gotówki. W sytuacji gdy dostawca nie jest w stanie wydać reszty jest to odnotowywane na dokumentach i reszta wypłacana jest przy zwrocie sprzętu.

1. Jakie są formy płatności?

Domyślną formą płatności jest przedpłata na konto na podstawie faktury proforma. Wybranym Klientom udostępniamy możliwość płatności przelewem z odroczonym terminem płatności, płatności gotówką lub kartą przy dostawie. To czy danemu Klientowi zostanie udostępniona możliwość uzyskania odroczonego terminu płatności wynika z indywidualnej oceny ryzyka. W przypadku zamówień na ostatnią chwilę, zamówienia takie potwierdzamy poprzez płatność kartą … Czytaj dalej1. Jakie są formy płatności?