6. Czy mogę wypożyczyć projektor na wesele?

Tak, jak najbardziej. Sprzęt można odebrać samodzielnie np. w piątek wieczorem i oddać w poniedziałek rano – stawka weekendowa. Istnieje też możliwość dojazdu, rozstawienia sprzętu przed samą prezentacją, odtworzenie prezentacji, demontaż sprzętu bezpośrednio po prezentacji.

5. W jakim przypadku wybrać projektor inny niż podstawowy projektor biznesowy za 149 zł?

Często zamiast podstawowego projektora biznesowego wartość wybrać projektor bardziej dopasowany do potrzeb prezentacji. Kiedy? Gdy prezentacja wymaga niewielkiego oddalanie projektora od ekranu / ściany. Standardowy projektor wymaga oddalenia ok. 3-4 m, tej samej wielkości obraz możemy uzyskać z ok. 1.5 korzystając z projektora krótkoogniskowego. Gdy prezentować będziemy zdjęcia i/lub filmy bądź np. szczegółowe grafiki, arkusze … Czytaj dalej5. W jakim przypadku wybrać projektor inny niż podstawowy projektor biznesowy za 149 zł?

4. Jaki projektor wybrać?

Przy wyborze projektora należy uwzględniać: a) wielkość obrazu – prosimy uwzględnić głównie planowaną szerokość wyświetlanego obrazu, b) oddalenie projektora od ekranu / ściany, c) natężenie światła w pomieszczeniu – czy będzie to światło dzienne, czy jest możliwość zaciemnienia itp., d) rodzaj wyświetlanego materiału – czy będzie to prezentacja tylko z tekstem, czy może także zdjęcia, filmy … Czytaj dalej4. Jaki projektor wybrać?

3. Posiadam komputer Apple, czy mogę podłączyć do projektora?

Tak, prosimy pamiętać natomiast, że potrzebna jest ku temu przejściówka. Jeżeli nie posiadają Państwo takowej prosimy o kontakt z nami, istnieje możliwość jej wypożyczenia od nas. Prosimy uwzględnić tę kwestię w zamówieniu podając typ przejściówki / rodzaj wyjścia w komputerze / model komputera.

1. Czy podłączenie projektora i jego konfiguracja są trudne?

Jeżeli są Państwo osobami, które już korzystały z projektora bądź obsługa urządzeń biurowych i IT przychodzi Państwu z łatwością to nie będziecie Państwo mieli problemu z podłączeniem i podstawową konfiguracją projektora. Prosimy pamiętać, że jeżeli zamawiają Państwo transport projektor zostanie Państwu bezpłatnie podłączony i skonfigurowany a technik wyjaśni zasady jego działania. Projektory eventowe wynajmujemy natomiast … Czytaj dalej1. Czy podłączenie projektora i jego konfiguracja są trudne?