Wynajem ekranu diodowego – nowa usługa

2016 to kolejny rok rozwoju firmy. Na wiosnę wprowadzamy do oferty usługę wynajmu ekranów diodowych. Wypożyczenie ekranu diodowego to ciekawa alternatywa dla wynajmu ekranu projekcyjnego oraz projektora eventowego dużej jasności w warunkach mocnego natężenia świetlnego w pomieszczeniu. O ile projektor i ekran projekcyjny sprawdzą się tam gdzie nie będą wystawione na intensywne oświetlenie, to ekran diodowy sprawdzi się również w takich warunkach. Ekran diodowy zapewnia komfort odbioru przekazu także w pełnym słońcu, co nie jest możliwe wykorzystując projektor.

Wynajem ekranu diodowego (potocznie zwanego „diodą”) polecamy m.in. na konferencje, gale, prezentacje, koncerty, targi itp. Ekran diodowy wypożyczamy w postaci modułów 50 cm x 50 cm. Najpopularniejsze rozmiary na małych i średnich eventach to 3,5 x 2,0 m, 4,5 x 2,5 m, 5,0 x 3,0 m. Transport i montaż odbywa się wyłącznie naszym transportem i przez naszych techników. Źródłem sygnału dla diody może być każdy komputer, odtwarzacz, czy mikser wideo. Wraz z wynajmem ekranu diodowego polecamy wynajem nagłośnienia, wynajem oświetlenia, czy techniczną obsługę eventu.

Zapraszamy do przesyłania zapytań. Odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy bezpłatną wycenę. Informacje kontaktowe dostępne są tutaj.

0