Wesela – pokażcie gościom swoje zdjęcia!

W tym ważnym dniu podzielcie się swoimi przeżyciami z innymi na wielkim ekranie. Kwiaty, zaproszenia, suknia ślubna… a może by tak zaskoczyć gości prezentacją Waszych ulubionych zdjęć? Z dzieciństwa, z wakacji, jak się poznaliście… Zaskoczcie swoich gości weselnych. Wypożyczcie projektor multimedialny, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej szczególnym.

Odpowiednio dobrane zdjęcia, czy materiały wideo pozwolą Wam wprowadzić gości w niezapomniany nastrój. Szczególnie goście przyjezdni, dawno niewidziane ciocie i kuzyni ucieszą się na możliwość zobaczenia czegoś więcej o Was. Po co trzymać zdjęcia i filmy na dysku komputera skoro największą radość stanowi dzielenie się wspomnieniami z nimi. Niejednej babci czy rodzicom zakręci się łezka w oczach. Rozdzielczość HD wypożyczanych przez nas projektorów zapewni najwyższą niezapomnianą jakość wspomnień.

Przy tej okazji warto również zatroszczyć się o właściwą oprawę muzyczną. Dajcie się ponieść chwili… Idealna prezentacja powinna trwać około 15 minut tak aby nie zanudzić też gości setnym zdjęciem z nad morza. Warto wynająć projektor na cały weekend. Z pewnością znajdziecie dla niego zastosowanie. Skontaktujcie się z nami! Na pewno przygotujemy specjalną ofertę dla Was na ten dzień. Pamiętajcie, że mamy także kamery wideo do wypożyczenia. Może wart byłoby nakręcić także coś mniej oficjalnego? Wszak kamerzysta dostrzeże tylko to co wypada. Na co czekać, zarezerwujcie projektor czy kamerę już teraz!

Rocznice

Rocznica ślubu? Świetnie, spraw aby była ona wyjątkowa. Jeżeli zapraszacie gości, to warto aby zobaczyli jak to było jak byliście młodzi. Ile można trzymać te wszystkie zdjęcia w albumach i dysku komputera. To będzie niezapomniany dzień zarówno dla Was jak i Waszych gości. Projektory z wypożyczalni Projektory123.pl można w większości przypadków podłączyć także do magnetowidów kasetowych. Jeżeli posiadacie stare kasety wideo z nagraniem Waszego ślubu może warto by było powrócić do tego na dużym ekranie?

Spotkania rodzinne

Pewnie nie raz zastanawialiście się kim jest ta dawno nie widziana ciocia, wujek, czy kuzyn? Czy Wam też zdarz się, że ciężko się jest połapać kto jest kim? Może warto zorganizować by zjazd rodzinny? Można by zeskanować stare zdjęcia zebrane od rodziny i podzielić się wrażeniami z innymi. Szczególnie gdy będzie Was więcej to wypożyczenie rzutnika okaże się idealnym rozwiązaniem.

Urodziny, imieniny

W szczególności urodziny dziecka są takim momentem w czasie którego rodzice chcą się podzielić swoimi wspomnieniami i pokazać zdjęcia i filmy pociechy. Czy warto się tłoczyć przed małym monitorem komputera skoro można zorganizować prezentacje z prawdziwego zdarzenia? Skopiuj wszystkie zdjęcia do jednego folderu, uruchom pokaz slajdów i ciesz się chwilą. Projektor wypożyczony w Projektory123.pl to recepta na sukces. Zmień nudne spotkanie w coś ekscytującego. A gdy dzieci pójdą już spać to możecie obejrzeć razem film i poczuć się we własnym domu jak w kinie.

Wydarzenie sportowe. Projektor na mecz? Tak!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej za pasem, może warto by zobaczyć jak to jest obejrzeć mecz na naprawdę wielkim ekranie. Wyobraź sobie to, obraz na całą ścianę, płynny, ostry… Zarezerwuj projektor już teraz. Z naszą wypożyczalnią Twoje ulubione wydarzenie sportowe zmieni się w coś niezapomnianego. Jeżeli potrzebujesz wypożyczyć projektor tylko na kilka godzin to daj nam znać, przygotujemy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę.

Jest tyle możliwości cieszenia się z innymi i wspólnego oglądania zdjęć filmów, czy wydarzeń sportowych. Jakakolwiek okazja warszawska wypożyczalnia projektorów i sprzętu multimedialnego i konferencyjnego sprawi że Wam się uda. Nie czekaj! Zarezerwuj projektor dla siebie już dzisiaj!

Pogrzeby, stypy, konsolacje

Wynajem projektora na pogrzeb, czy wynajem projektora na stypę (konsolację) to coraz częstsza praktyka. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne jak również zakłady pogrzebowe. Dla zakładów pogrzebowych przewidzieliśmy specjalne warunki współpracy.

0