Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wynajem konsol, symulatora jazdy, wynajem VR, obsługa eventów – słowem wstępu

Od wielu lat zajmujemy się wynajmem konsol wideo i kompletnych zestawów bazujących na konsolach wideo. Nasz sprzęt dostarczamy na eventy, imprezy firmowe bądź inne wydarzenia.

Co wypożyczamy

Proponujemy wynajem konsol takich jak PlayStation – PS4, PS3; Xbox – Xbox One, Xbox 360, czy też Xbox Kinect. Posiadamy szereg akcesoriów na wynajem do konsol. Do konsol PlayStation posiadamy między innymi kontrolery Move, kamery Eye, mikrofony SingStar, PlayStation VR (Virtual Reality), kierownica itp. Do konsol Xbox m.in. kontrolery ruchu Kinect i Kinect II, matę do tańczenia, Guitar Hero oraz karabin Top Shot Elite.

Mamy też konsole retro

Na oldschoolowe imprezy w stylu retro wypożyczamy także konsole retro takie jak na przykład Nintendo, Pegasus, Commodore 64 bądź Sega.

Dla fanów motoryzacji symulator

W ofercie posiadamy także symulator wyścigowy na wynajem. Nasz symulator rajdowy do wypożyczenia jest kompletnym urządzeniem wyposażonym w kierownice z dwoma silnikami stawiającymi opór (force-feedback), pedały sprzęgła, hamulca i gazu, dźwignię zmiany biegów. Dzięki temu uczestnik zabawy ma możliwość jazdy w trybie automat lub manualnym korzystając z manetek zmiany biegów przy kierownicy, bądź dźwigni zmiany biegów. Do wyboru jest mnogość pojazdów, rodzajów i długości tras, wybór poziomu trudności jazdy. Siedzisko i kierownica są regulowane.

Na jakie imprezy wynajem

Przykłady zastosowań wynajętych konsol / wynajętych zestawów do grania na konsolach. Są to: imprezy integracyjne, imprezy firmowe, firmowe turnieje gier, imprezy mikołajkowe, kinderballe, pikniki i festyny, kącik do zabawy dla dzieci na imprezach dla dorosłych, wiele innych.

Naszym Klientom poza najnowszej generacji sprzętem zapewniamy także na życzenie obsługę techniczną. Obsługujemy teren całej Polski. Obsługujemy zamówienia w wielu lokalizacjach jednocześnie.