Co to jest obsługa techniczna eventów i konferencji?

Obsługa techniczna eventów i konferencji to implementacja i wykorzystanie urządzeń audio-wizualnych (AV) i IT oraz konstrukcji scenicznych podczas wydarzenia. Podstawowymi elementami obsługi technicznej eventów i konferencji są nagłośnienie, multimedia i IT, oświetlenie, sprzęt sceniczny. W przeciwieństwie do usługi wynajmu, obsługa techniczna eventów i konferencji polega na kompleksowej i skoordynowanej obsłudze dostarczonych urządzeń.

OBSŁUGA TECHNICZNA EVENTÓW, IMPREZ, KONFERENCJI

Zakres współpracy

W przypadku gdy sam wynajem sprzętu nie jest dla Państwa rozwiązaniem, korzystając z nowoczesnej bazy sprzętowej oferujemy profesjonalną, techniczną obsługę eventów, imprez, konferencji i innych wydarzeń.  Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy jak również całej Polski.

Wspieramy Państwa począwszy od momentu planowania i wyceny aż po realizację. Dysponujemy zespołem fachowców z różnych dziedzin, którzy zadbają o wszystko i zapewnią najwyższy poziom obsługi technicznej. Posiadamy nowoczesną bazę sprzętową w zakresie wynajmu nagłośnienia, wynajmu oświetlenia, multimediów oraz sprzętu biurowego, konferencyjnego i IT.

Kim są nasi klienci?

Współpracujemy głównie z dyżymi firmami, kontrachentami zagranicznymi, agencjami eventowymi, ambasadami. Dzięki naszej dokładności, punktualności i niezawodności zdobyliśmy zaufanie firm z branży medycznej i farmaceutycznej. Bezproblemowo obsługujemy klientów zagranicznych, zapewniając sprawną komunikację w językach angielskim i niemieckim.

Co nas wyróżnia?

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i doświadczonymi technikami, realizatorami i podwykonawcami. Stawiamy nacisk na schludny ubiór i świerzy wygląd, kulturę osobistą, dyskrecję oraz skuteczność.

Przewidujemy zagrożenia i stawiamy nacisk na bezpieczeństwo podczas wydarzenia. Wykorzystujemy markowe produkty posiadające atesty i certyfikaty. Nasz sprzęt jest zawsze w nienagannym stanie technicznym i wizualnym. Z należytą starannością oraz zgodnie z przepisami p-poż i BHP zabezpieczamy wszelkie najazdy kablowe i sprzęt będący w zasiągu uczestników.

Dysponujemy niezawodnym nowym transportem. Dojedziemy na każde miejsce o czasie.

Eventy w dobie koronawirusa

Adaptujemy się do nowych wyzwań i odpowiadamy na aktualne potrzeby klientów. W czasie pandemi koronawirusa zapewniliśmy naszy klientom możliwość realizacji wydarzeń online. Dysponujemy nowoczesnym sprzęt do transmisji wydarzeń na żywo w internecie (tzw. live streaming). Możemy przenieść do Internetu większe bądź mniejsze wydarzenie, dbając o wszystkie elementy transmisji, począwszy od Internetu, przez obraz i dźwięk, na elementach interakcji z widzami kończąc. Widzowie mają możliwość oglądania streamingu na popularnych platformach takich jak YouTube, czy Facebook oraz poprzez player osadzone bezpośrednio na stronie klienta. Umożliwiamy rówież pobieranie opłat za oglądanie transmisji (live streaming z opcją pay-per-view).

Jakie eventy obsługujemy?

Możemy zaproponować Państwu nasze usługi takie jak:

  • obsługa eventów,
  • obsługa konferencji,
  • obsługa szkoleń,
  • obsługa imprez,
  • obsługa prezentacji i pokazów
  • wydarzenia online (live streaming / transmisja wydarzenia do Internetu).

Jakim sprzętem dysponujemy?

W ramach posiadanej bazy sprzętowej jesteśmy w stanie zapewnić m.in.:

Z przyjemnością przygotujemy wycenę Państwa eventu. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Obsługa techniczna eventów i konferencji

Od 10 lat współpracujemy z Państwem przy mniejszych i większych eventach. W imieniu swoim i współpracowników dziękuję za Państwa zaufanie.

 

Kamil Bolesta | właściciel

PROJEKTORY123| AV rentals & services

Chcesz wycenić lub zamówić techniczną obsługę eventu lub konferencji?

0