Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wynajem flipchartów, wynajem whiteboardów, wynajem pinboardów, wynajem tablic magnetycznych, wynajem tablic moderacyjnych

 

Wynajem flipchartów

Dysponujemy dużą ilością flipchartów na wynajem na terenie Warszawy i całej Polski. Flipcharty wypożyczamy z dostawą i rozstawieniem na terenie Warszawy i okolic a w przypadku większych zamówieniach również na terenie całej Polski. Dysponujemy flipchartami z powierzchnią magnetyczną, suchościeralną. Ze względów logistycznych i gabarytowych wykorzystujemy filpcharty na trójnogu. Poza wynajmem flipchartów możemy także zaproponować zapewnienie materiałów eksploatacyjnych takich jak blok do flipchartu, bądź markery do tablic suchościeralnych.

Największą zaletą wynajmu flipchartów na eventy jest uniknięcie problemów logistycznych związanych z ich transportem i rozstawieniem. Warto pamiętać, że 8 flipchartów w kartonach ułożonych jeden na drugim zajmuje jedną paletę. Tym samym samodzielne przewożenie większych ilości samochodem osobowym nie wchodzi w grę. Rozstawienie flipchartów, zawieszenie papieru przy większej ilości jest czynnością czasochłonną. Wypożyczanie flipchartów pozwala zaoszczędzić czas i fatygę.

Posiadamy w magazynie dużą ilość flipchartów na stanie. Możemy więc obsłużyć duże konferencje, imprezy międzynarodowe, zlecenia hoteli i centrów konferencyjnych.

 

Wynajem tablic magnetycznych / wynajem whiteboardów

Co prawda nasze flipcharty posiadają powierzchnie magnetyczną, jednak dla klientów potrzebujących większej powierzchni przygotowaliśmy w ofercie wynajem dwustronnych tablic magnetycznych o wymiarach 1,8m x 1,2m. Tablice te można zmontować zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. Istnieje możliwość ich łączenia w taki sposób, że jedna noga tablicy przytrzymuje sąsiadujące tablice. Taki sposób ich łączenia pozwala tworzyć m.in. ścianki działowe, punkty informacyjne, itp.

Wynajem tablic magnetycznych polecamy na duże eventy korporacyjne, warsztaty, szkolenia, sesje treningowe a także jako miejsca gdzie wywieszane są plakaty, prace, ogłoszenia itp.

Poza samą tablicą magnetyczną naszym klientom zapewniamy magnetyczne uchwyty na markery, gąbki magnetyczne, markery suchościeralne, magnesy, karteczki i inne akcesoria.

 

Wynajem tablic moderacyjnych / wynajem pinboardów / wynajem tablic metaplan

Coraz popularniejszy staje się wynajem tablic moderacyjnych, tablic z powierzchnią filcową typu pinboard, bądź też wynajem tablic typu metaplan. W szczególności klienci korporacyjni, a głównie klienci z Niemiec dostrzegają zalety tych produktów.

PROJEKTORY123 w swojej ofercie posiada bardzo dużą ilość tablic moderacyjnych na wynajem, tablic pinboard, czy tablic metaplan. Zapewniamy realizację zamówień wraz z transportem i rozstawieniem na terenie Warszawy, a przy większych zamówieniach także na terenie całej Polski i Europy.

Oprócz wynajmu tablic możemy zaproponować również zakup materiałów eksploatacyjnych takich jak papier moderacyjny, pinezki, czy karteczki.