Wynajem i obsługa systemu do głosowania

Wynajem bezprzewodowych systemów do obsługi głosowań wraz z pełnym wsparciem procesu głosowania oraz prezentacji wyników.

Oferujemy Państwu wynajem i obsługę systemu do głosowania (audience response system) do 400 uczestników. Obsługujemy konferencje, kongresy, eventy, WZA, zebrania wspólnot mieszkaniowych. Zliczamy głosy na quizach, konkursach, w badaniach opinii publicznych, egzaminach, testach. Działamy na terenie całej Polski. Poza samym systemem do głosowania zapewniamy także sprzęt do wyświetlania wyników głosowania taki jak projektory, ekrany projekcyjne, telewizory na wysokich stojakach, a także nagłośnienie, oświetlenie, czy aparaturę do tłumaczeń symultanicznych.

Na czym polega głosowanie za pomocą systemu bezprzewodowego?

Uczestnicy głosowania otrzymują bezprzewodowe piloty do głosowania za pomocą których w odpowiednim momencie oddają swój głos, bądź udzielają odpowiedzi na zadane pytanie. Wyniki głosowania widoczne są dla uczestników od razu, istnieje także możliwość ich wydrukowania. Najczęściej do przedstawienia wyników głosowania wykorzystuje się ekrany projekcyjne wraz z projektorem. Istnieje możliwość przypisania konkretnego pilota do konkretnej osoby a także przypisanie danej osobie konkretnej wagi głosu, co jest niezbędne w przypadku walnych zgromadzeń akcjonariuszy, czy też głosowań wspólnot mieszkaniowych, gdzie każdy głosujący dysponuje inną siłą głosu.

Jakiego typu pytania obsługuje system?

System do obsługi głosowań oferowany przez naszą firmę obsługuje pytania zamknięte typu tak/nie/wstrzymał się, oraz pytania z możliwymi wariantami odpowiedzi np. 1/2/3/4 czy też A/B/C/D itp.

Czy system można wykorzystać do obsługi głosowań podczas testów, egzaminów, czy szkoleń?

Oczywiście! Nasza platforma do obsługi głosowań sprawia, że weryfikacja wiedzy uczestników szkoleń, testów, czy egzaminów jest skuteczna i natychmiastowa. Wyniki tychże zostają zarejestrowane i przypisane do konkretnej osoby.

Czy wynajem systemu do głosowania jest drogi i jaki jest model rozliczeń?

Koszt wynajmu system zostaje skalkulowany w oparciu o liczbę uczestników, stopień zaangażowania obsługi we wsparcie procesu głosowania a także o to czy zostają wykorzystane dodatkowe urządzenia takie jak projektor, ekran, telewizory, nagłośnienie itp. Przy głosowaniu dla 300 osób koszt głosowania w przeliczeniu na jedną osobę porównywalny jest do kosztu przerwy kawowej dla jednej osoby w hotelu 3***. Aby uzyskać dokładną wycenę prosimy o przesłanie zapytania na adres kontakt@projektory123.pl uwzględniając lokalizację, wielkość sali, czas trwania głosowań, liczbę i rodzaj pytań, zapotrzebowanie na dodatkowy sprzęt np. projektor multimedialny z ekranem projekcyjnym, nagłośnienie, aparaturę do tłumaczeń symultanicznych itp. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Chcesz wycenić lub zamówić usługę?

0