Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wynajem klimatyzatorów przenośnych, wynajem klimatyzacji na wesele, wynajem oczyszczaczy powietrza

 

Wypożyczenie klimatyzatorów przenośnych

Wynajem klimatyzatorów polecamy wszystkim organizującym spotkania zarówno te biznesowe jak i prywatne. Wypożyczenie przenośnych klimatyzatorów jest także niezbędne w przypadku awarii systemu klimatyzacji np. w serwerowniach. Wynajem klimatyzatora przenośnego sprawdza się tam, gdzie ze względu na warunki techniczne nie ma możliwości instalacji tradycyjnego systemu klimatyzacji. Mamy na myśli wynajem klimatyzacji na event, wynajem klimatyzatorów na wesele, wynajem na każdą inną okazję.

W ofercie posiadamy klimatyzatory przenośne o mocy od 2 do 4,2 kW, mogące schłodzić powierzchnię od 15 do 40 metrów kwadratowych każdy z nich. Wszystkie urządzenia pracują na zwykłym prądzie z gniazdka (230V), ich pobór mocy to od 1 do 1,6kW. Wszystkie oferowane przez nas klimatyzatory na wynajem są urządzeniami typu monoblock, to znaczy, że wymagają odprowadzenia gorącego powietrza na zewnątrz np. przez okno, drzwi, kratkę wentylacyjną.

Wynajem klimatyzatorów przenośnych oferujemy na terenie Warszawy i okolic niezależnie od wartości zamówienia. W przypadku większych zamówień obsługujemy również całą Polskę. Na życzenie zamówione urządzenia poza standardowym uruchomieniem montujemy, uszczelniamy miejsce odprowadzenia gorącego powietrza oraz zajmujemy się innymi czynnościami montażowo-eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi.

Obsługa klimatyzacyjna wesel / wynajem klimatyzatorów na wesele

Specjalnym typem usługi oferowanym przez PROJEKTORY123 jest klimatyzacyjna obsługa wesel, czyli wynajem i montaż klimatyzatorów przenośnych na uroczystości weselne. Aby uzyskać precyzją wycenę prosimy o przesłanie zapytania mailowego uwzględniającego następujące elementy:

  • powierzchnię sali i jej wysokość,
  • miejsce odprowadzenia gorącego powietrza (przez rurę elastyczną o średnicy 15 cm) – można przesłać zdjęcia bądź link do galerii,
  • dzień i przedział czasowy montażu,
  • dzień i przedział czasowy demontażu,
  • miejsce montażu – miejscowość.
Wynajem oczyszczaczy powietrza

Do naszej oferty wprowadziliśmy także wynajem przenośnych oczyszczaczy powietrza. Posiadamy oczyszczacze renomowanej marki Sharp, min. model Sharp KC-D40EUB, który świetnie radzi sobie z pomieszczeniami do 26 m2.

Urządzenie wypożyczamy kompletne, wyposażone w czysty filtr. Od klienta wymagane jest jedynie uzupełnianie wody raz dziennie (jeśli wykorzystywana będzie funkcja nawilżania). O ile istnieje taka koniecznieczność, także mechaniczne (odkurzaczem) usunięcie większych zanieczyszczeń z filtra wstępnego. Wymiana filtrów HEPA i węglowego pozostają po stronie Wypożyczalni.

Wynajem klimatyzatorów i wynajem oczyszczaczy oferujemy we wszystkich miejscowościach. Na terenie Warszawy transport i uruchomienie kosztuje 79 zł netto. W przypadku innych miejscowości prosimy o kontakt.

Lista obsługiwanych miejscowości na Mazowszu, do których wypożyczalnia klimatyzatorów przenośnych dowozi sprzęt: Warszawa, Brwinów, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Janki, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Michałowice, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Nadarzyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Raszyn, Reguły, Sulejówek, Warszawa, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Ożarów Mazowiecki. Inne miejscowości – prosimy o kontakt.