Co to jest live streaming (live-streaming / transmisja live)?

Live streaming (live-streaming / transmisja live) to jedno bądź wielokamerowa transmisja z wydarzenia do Internetu. Live streaming może zostać wzbogacony o elementy interakcji z widzem takie jak np. czat, czy ankiety. Głównymi kanałami odbioru live streamingu są popularne platformy takie jak YouTube, czy Facebook. Wydarzenia zamknięte, korporacyjne najczęściej są realizowane przez dedykowane tym usługom serwery i platformy. Do oglądania przekazu z Internetu wystarczy komputer bądź urządzenie mobilne.

PROJEKTORY123.PL - transmisja wydarzeń, livestreaming, szkolenia online, wideokonferencje

Co możemy zaproponować?

Oferujemy wideofilmowanie, LIVE STREAMING (transmisje live / transmisje online, transmisje do Internetu), nagrywanie konferencji oraz innych wydarzeń takich jak: prezentacje biznesowe, szkolenia, targi, eventy, imprezy i wyjazdy integracyjne, firmowe turnieje gier, spotkania służbowe i biznesowe itp.

  • nagrywanie / wideofilmowanie / transmisje live eventów,
  • nagrywanie / wideofilmowanie / transmisje live konferencji,
  • nagrywanie / wideofilmowanie / transmisje live szkoleń,
  • nagrywanie / wideofilmowanie / transmisje live imprez,
  • nagrywanie / wideofilmowanie / transmisje live prezentacji i pokazów.

Oferujemy przekaz na żywo (live) w rozdzielczości full HD oraz rejestrację obrazu i dźwięku w formacie cyfrowym o rozdzielczości full HD lub 4K. Możemy nagrać zarówno obraz i dźwięk jak również sam dźwięk. Dysponujemy sprzętem takim jak kamery, statywy, mikrofony, oświetlenie. Na życzenie możemy zaoferować również postprodukcję gotowego materiału.

Transmisję możemy wzbogadzić o elementy interakcji z widzami jak również łączenia z gośćmi.

Co nas wyróżnia?

Działamy w sposób kompleksowy, zintegrowany, profesjonalny. Jesteśmy na rynku od 2009 roku, dysponujemy własnym sprzętem zarówno do streamingu wydarzeń jak również kompletnym parkiem sprzętowym do obsługi eventów takim jak nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, elementy scenografii, czy konstrukcji scenicznych. Dlatego w przeciwieństwie do wielu firm wykonujących tylko streaming, możemy zaproponować więcej. Ponadto, bazujemy na własnym sprzęcie a nie na sprzęcie z wypożyczalni filmowych – jesteśmy pewni swojego sprzętu.

Ponosimy odpowiedzialność. Wiemy jakimi ryzykami obarczona jest transmisja wydarzeń do Internetu. Potrafimy oszacować i zminimalizować to ryzyko.

Doświadczenie wyniesione z branży filmowej i telewizyjnej. Współpracujemy na wielu płaszczyznach ze stacjami telewizyjnymi i branżą filmową. Przenosimy wiele rozwiązań na grunt transmisji online: po kablu a nie bezprzewodowo, sztuka dobrego kadru, hardware zamiast dłubania przy oprogramowaniu, doświadczenie zamiast młodzieńczych pomysłów.

Obszar działania

Działamy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego jak również w całej Polsce: wideofilmowanie Warszawa / nagrywanie konferencji Warszawa / transmisje live Warszawa,  wideofilmowanie / nagrywanie konferencji Kielce,  wideofilmowanie / nagrywanie konferencji Łódź,  wideofilmowanie / nagrywanie konferencji Kraków,  wideofilmowanie / nagrywanie konferencji Poznań,  wideofilmowanie / nagrywanie konferencji Gdańsk,  wideofilmowanie / nagrywanie konferencji Kielce,  wideofilmowanie / nagrywanie konferencji Wrocław i inne.

Materiał wideo z Państwa imprezy możemy poddać dalszej obróbce i montażowi (postprodukcja).

Cena usługi uzależniona jest od ilości sprzętu i osób zaangażowanych. Prosimy o kontakt celem ustalenia indywidualnych warunków.

Wideofilmowanie / transmisje LIVE / nagrywanie konferencji

Chcesz wycenić lub zamówić usługę wideofilmowania lub streamingu online?

0