Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

PROJEKTORY123 | Wynajem telewizorów, ściany wideo, stojaków do telewizorów, prompterów

 

Dlaczego warto wypożyczyć telewizor?

Warto zaznaczyć, że jeśli wypożyczysz u nas telewizory to my dostarczymy je na terenie całego kraju. Przy większym zamówieniu nie doliczymy kosztu transportu, dlatego wynajem TV to świetna alternatywa dla zakupu i całego zamieszania związanego z logistyką i samodzielnym transportem sprzętu. Byliśmy już wszędzie, regularnie jeździmy do Gdańska, Kielc, Wrocławia. Bywamy cyklicznie w Poznaniu Katowicach, czy Rzeszowie. Znamy dobrze Kraków, Łódź. Dojedziemy z telewizorem także do mniejszych miejscowości.

Reasumując, zaufaj profesjonalistom, ponieważ jesteśmy od 10 lat na rynku, posiadamy tysiące zadowolonych klientów i dlatego, mamy niezawodny transport i sprawdzoną ekipę. Dlatego możesz być pewien, że wybranie nas to gwarancja sukcesu

 

Jakiej wielkości telewizor wynająć?

Wszystko zależy od celu do jakiego jest on potrzebny, często także ograniczona ilość miejsca ma znaczenie przy wyborze mniejszego telewizora. Od kilku lat można zauważyć tendencje do wybierania przez klientów większych telewizorów. Wynika to z tego, że coraz większe telewizory goszczą w gospodarstwach domowych i klienci przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy wybierają o rozmiar lub dwa rozmiary większe telewizory na swój event.

Jeszcze kilka lat temu TV 42” był standardem na targach; dzisiaj telewizory o rozmiarze 50” i większe są podstawą na małych stoiskach. W przypadku większych stoisk targowych popularne jeszcze kilka lat temu 60 calowe ekrany ustąpiły pola telewizorom 75- czy 80-cio calowym.

Przy wyborze telewizora warto zwrócić uwagę jakie materiały mamy odtwarzać i czy nie ma tam napisów małą czcionką czy drobnych detali; w takim wypadku większe ekrany będą lepszym wyborem.

Telewizor jest także dobrym „wypełniaczem” przestrzeni; nie trzeba projektować grafik, ścianek itp., wystarczy odtworzyć zapętlony materiał przez USB na telewizorze, aby skutecznie przykuć uwagę, o wiele skuteczniej niż w przypadku materiałów statycznych.

 

Jak w praktyce wygląda wynajem telewizora?

Należy zacząć od potwierdzenia, czy telewizor, który nas interesuje jest dostępny w danym momencie i w danej ilości. Po przyjęciu zapytania i potwierdzeniu warunków wystawiamy klientowi proformę. Telewizor wraz ze stojakiem, przewodem HDMI, przedłużaczem jest dostarczany na miejsce w uzgodnionym przedziale czasowy. Po wydarzeniu telewizor zabieramy.

 

W jaki sposób można wyświetlać materiały promocyjne na telewizorze?

Najwygodniejszym sposobem odtwarzania materiałów wideo na wypożyczonym telewizorze jest port USB. Zalecamy przygotowanie plików w formacie mp4, rozdzielczości 1920×1080 lub 4K i długości przynajmniej 5 minut. Nasze telewizory samodzielnie zapętlają jeden lub więcej plików, odtwarzając jest po sobie w pętli.

Obraz można wyświetlać również po podłączeniu telewizora do komputera za pomocą złącza HDMI. Jeśli Państwa komputer wymaga przejściówki, prosimy o zgłoszenie tego faktu do nas wcześniej.