Oczywiście jako wypożyczalnie zawsze odpowiemy, że tak. A tak na poważnie to zależy przede wszystkim od tego w jakich okolicznościach jest Państwu on potrzebny i jeżeli rozważacie Państwo zakup własnego to jak często korzystalibyście z niego.

Jeżeli chodzi o firmy to po pierwsze zdarzają się sytuacje kiedy wynajem projektora z wypożyczalni jest nieodzowny a wypożyczalnia okaże się niezawodnym partnerem. Często zdarza się, że w firmie równolegle trwa kilka spotkań i wszystkie projektory są zarezerwowane. Wtedy wynajem projektora w wypożyczalni jest strzałem w dziesiątką. Kolejna sytuacja to awaria posiadanego projektora, czy jego niskie parametry a prezentacja wymaga, aby postawić na jakość.

Drugą kwestią jest to kiedy rozważają Państwo zakup własnego projektora a nie są w pełni zdecydowani. Jeżeli rzadko przygotowują Państwo prezentacje to lepiej skorzystać z wypożyczalni. W Projektory123.pl mamy zawsze nowoczesne projektory, które sprawią, że Państwa prezentacja będzie udana. Zakup projektora to poważny wydatek a jego wynajem pozwoli zminimalizować koszty.

Poza kosztem zakupu warto pamiętać też o innych kosztach. Co jakiś czas w projektorze trzeba wymienić lampę, które koszt może dochodzić w przypadku popularnych projektorów do 1500 zł.

Wypożyczając rzutnik w wypożyczalni Projektory123.pl dostają Państwo instalację gratis, dlatego nie potrzebujecie Państwo nikogo, kto znałby się na obsłudze takiego urządzenia.

0