Ślub, wesele – jakie usługi możemy zaoferować?

Dekoracja światłem wesela (wynajem oświetlenia na wesele wraz z obsługą), wynajem nagłośnienia, wynajem klimatyzatorów na wesele wraz obsługą (obsługa klimatyzacyjna wesel), transmisje live (transmisja uroczystości, przekaz obrazu z jednej sali do drugiej), obsługa prezentacji weselnej (wynajem projektora i ekranu na wesele).

PROJEKTORY123.pl - dekoracja światłem i rozwiązania dla rynku ślubnego

Co możemy zaproponować – szczegóły

Dekorujemy światłem. Posiadamy nowoczesne i niezawodne  urządzenia świetlne, dzięki którym wydobędziemy z pomieszczeń to co najlepsze i podkreślimy niezwykły charakter uroczystości. Dzięki naszemu doświadczeniu nasze realizacje cechuje prostota i nienachalność. Mieliśmy okazję pracować w topowych lokalizacjach, dzięki nam masz pewność, że odmienimy każde wnętrze. Podstawą współpracy jest wyznaczenie celu, określenie budżetu, dobór odpowiednich urządzeń i finalnie punktualna i fachowa realizacja.

W naszej ofercie znajdują się także urządzenia do pracy na zewnątrz (oświetlenie architektoniczne), dzięki którym możemy nadać szyku budynkowi z zewnątrz, a nawet dodać koloru i blasku większym powierzchniom np. fragmentowi lasu.

W naszej pracy wykorzystujemy głównie oświetlenie dekoracyjne LED-owe dla dekoracji barwnej oraz oświetlenie podstawowe o ciepłej barwie. W swojej ofercie posiadamy również wytwornice dymu (taniec w chmurach), czy projektory gobo (wyświetlanie napisów).

Wynajmujemy nagłośnienie. Wiele par decyduje się na samodzielny wynajem nagłośnienia i odtwarzanie gotowej playlisty bądź powierzenie pieczy na doborem utworów zaufanej osobie. Jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze i polecane szczególnie dla osób które poza względem finansowym zwracają także uwagę na wysoką estetykę oraz na aspekt przewidywalności.

Obsługujemy prezentacje weselne. Wypożyczamy sprzęt taki jak projektory i ekrany oraz zapewniamy punktualną, sprawną, estetyczną realizację. W zależności od potrzeb klientów oferujemy bądź sam wynajem, bądź kompleksową usługę bazującą na dostawie projektora i ekranu w dowolne miejsce Polski oraz projekcję prezentacji, czy podziękowania dla rodziców. Dojeżdżamy punktualnie w każde miejsce w Polsce, w stroju stosownym do okoliczności, rozstawienie zajmuje nam kilka do kilkunastu minut zależnie od ilości i wielkości sprzętu, realizujemy projekcję i dyskretnie znikamy.

Więcej na temat prezentacji ślubnej można poczytać tutaj.

Zapewniamy klimatyzację. Zajmujemy się kompleksową obsługą klimatyzacyjną wesel. Wypożyczamy klimatyzatory na terenie całej Polski wraz z transportem, montażem, obsługą. Dysponujemy nowoczesnymi, estetycznymi i cichymi urządzeniami, które faktycznie chłodzą a nie tylko rotują powietrze i zwiększają wilgotność. Operujemy urządzeniami które są klimatyzatorami sensu stricte, a nie klimatorami, nazywanymi przez niektóre firmy „klimatyzatorami”.

Transmitujemy live. Przekazujemy obraz i dźwięk w najwyższej jakości z wydarzenia do Internetu, bądź pomiędzy pomieszczeniami.

Live streaming uroczystości zaślubin to przekazywanie najwyższej jakości obrazu i dźwięku do Internetu w taki sposób, że widzowie mogą oglądać wydarzenie z dowolnego miejsca na świecie na urządzeniu mobilnym lub na komputerze. Dostęp do transmisji jest zaszyfrowany i zabezpieczony hasłem. Istnieje możliwość realizacji wielokamerowej i zaawansowanej realizacji wizji, włączywszy w to plansze początkowe i końcowe, przejścia, belki z podpisami itp. Transmisja wydarzeń live do Internetu jest ostatnio szczególnie modna z uwagi na pandemię koronawirusa i wiążącą się z tym ograniczoną ilością osób mogących brać udział w wydarzeniu.

Drugim typem transmisji, którą proponujemy organizatorom wesel i ślubów jest transmisja obrazu i dźwięku pomiędzy pomieszczeniami. W przypadku gdy nie wszyscy goście mieszczą się w jednym pomieszczeniu, można transmitować obraz na żywo, bez opóźnień do drugiego pomieszczenia. Tym samym wszyscy goście widzą co się aktualnie dzieje przed ołtarzem, czy też na parkiecie.

PROJEKTORY123 - prezentacja weselna, transmisja weselna

Co nas wyróżnia?

Działamy w sposób kompleksowy, zintegrowany, profesjonalny. Jesteśmy na rynku od 2009 roku, dysponujemy własnym parkiem sprzętowym do obsługi eventów takim jak nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, elementy scenografii, czy konstrukcji scenicznych. Tak więc w przeciwieństwie do wielu firm możemy zaproponować więcej.

Ponosimy odpowiedzialność. Potrafimy oszacować i zminimalizować to ryzyko.

Zwracamy uwagę na szczegóły i dbamy o estetykę.

Obszar działania

Działamy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego jak również w całej Polsce. Cena usługi uzależniona jest od ilości sprzętu i osób zaangażowanych. Prosimy o kontakt celem ustalenia indywidualnych warunków.

Chcesz wycenić lub zamówić usługę na swoje wesele lub ślub?

0