Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wynajem podestów scenicznych, wynajem kratownic (trawersów)

 

Wynajem podestów scenicznych

Podesty sceniczne, inaczej zwane bitekami lub blatami, są elementem do budowy scen na evencie. Wynajmujemy uniwersalne podesty o podstawowym wymiarze 2m x 1m oraz podesty o innych rozmiarach np. 1m x 1m, 2m x 0,5m itp. Podesty przeznaczone są wyłącznie do użytku wewnętrznego. Ich powierzchnia i boki są wysłaniane bądź oklejane wyłącznie w sposób nie pozostawiający śladów, dlatego daje to gwarancje, że są zawsze w idealnym stanie. W przeciwieństwie do innych firm wynajmujących podesty także na imprezy masowe, nasze są zawsze czyste, estetyczne, z powodzeniem można je wykorzystać w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

Nogi do podestów scenicznych są w różnej wysokości dopasowanej do potrzeb klienta. Najpopularniejsze wysokości to 40cm, 20cm, 60cm. W przypadku wyższych scen możemy zaproponować także schodki do sceny.

 

Personalizacja sceny

Zestawiając z podestów scenę możemy spersonalizować jej wygląd jeżeli chodzi o kolor lub materiał. Najbardziej popularnym i jednocześnie ekonomicznym rozwiązaniem jest wysłonięcie sceny wykładziną dywanową oraz osłonięcie krawędzi bocznych materiałem. Istnieje szeroka paleta kolorów do wyboru zarówno wykładzin jak i materiałów na boki. Sama wykładzina zależnie od zamówienia może różnić się także grubością i wykończeniem.

Dla bardziej wymagających klientów przewidujemy możliwość wykończenia sceny powierzchnią z tzw. hipsu, czyli twardego i elastycznego tworzywa przypominające plexi. Wykończenie takie dostępne w wersjach matowych bądź błyszczących. Podkreśla ono elegancję i prestiż wydarzenia. Szeroka paleta kolorów w tym te najbardziej ekskluzywne m.in. złoty dają olbrzymie pole do popisu dla scenografów i event managerów.

 

Wynajem kratownic (trawersów)

Kratownice są podstawowym elementem do budowy scenografii na evencie, targach, konferencji, bądź innym wydarzeniu. Przy wykorzystaniu kratownic możemy zbudować konstrukcję dla stoiska targowego, bramkę będącą podstawą ścianki dla celebrytów, czy też tzw. cube w którym stoi np. samochód w centrum handlowym.

Kratownice wypożycza się także, aby zamocować na niej oświetlenie, bądź multimedia. Posiadamy szeroki zestaw akcesoriów takich jak aliskafy, uchwyty do telewizorów itp. dzięki którym można podwiesić na kratownicy każde urządzenie.

Korzystamy głównie z eleganckich kratownicy typu trisystem firmy Global Truss. Posiadamy długości od 25 cm do 2,5 metra. Dysponujemy różnego rodzajami łącznikami, trójnikami, ciężkimi i lekkimi podstawami.