Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Wynajem oświetlenia – jakiego typu oświetlenie można wynająć

Dysponujemy profesjonalnym oświetleniem przeznaczonym do celów eventowych, konferencyjnych jak i prywatnych. Posiadamy oświetlenie podstawowe, białe, służące do oświetlania sceny, stoisk targowych itp.  Mamy zarówno oświetlenie żarowe jak i ledowe. Z drugiej strony, dysponujemy także oświetleniem efektowwym, m.in. dynamicznym, czy architektonicznym.

 

Wynajem oświetlenia – oświetlenie podstawowe

W przypadku oświetlenia podstawowego wyróżnić tu można m.in. wynajem reflektorów teatralnych, wynajem reflektorów PAR żarowych, wynajem reflektorów profilowych, follow spot itp. Istnieje tu możliwość zmiany dopasowania temperatury barwowej takiego oświetlenia od barwy zimnej polecanej np. do oświetlania stoisk targowych, przedmiotów, przez barwy pośrednie, aż po barwę ciepłą stosowaną do oświetlania osób na scenie. Oświetlenie podstawowe mocowane jest bądź to na kratownicy, bądź na statywach oświetleniowych. Moc światła podstawowego reguluję się za pomocą dimmerów. Tak kratownicę jak i statywy oświetleniowe, czy dimmery są w nasze ofercie.

 

Wynajem oświetlenia – oświetlenie efektowe

Oświetlenie efektowe ma charakter dodatkowy, dekoracyjny. Wykorzystuje się tu przede wszystkim oświetlenie LED, takie jak listwy LED (wynajem LED bar), reflektory LED par (wynajem LED par), naświetlacze zewnętrzne, a także oświetlenie dynamiczne takie jak ruchome głowy.

Dekoracja światłem nadaje charakter wydarzeniu. Jest ona głównym elementem dekoracji wizualnej. Za pomocą koloru możemy podkreślić elementy architektury, czy wystroju wnętrza, bądź nawiązać do kolorystyki marki. Dynamikę eventom i imprezom nadają elementy ruchome oświetlenia, czy programowane za pomocą sterowników DMX przejścia. W przypadku prostych realizacji kolory ustala się w sposób statyczny, pozostają one niezmienione w trakcie eventu. Gdy na evencie jest potrzeba realizacji oświetlenia, poszczególne sekwencje, przejścia, zmiany kolorów są programowane wcześniej przez realizatora światła. Oświetlenie w takim wypadku jest naturalnym dopełnienie scenariusza eventu.

 

Na jakiego typu wydarzenie warto wynająć oświetlenie?

Wynajem oświetlenia LED jest dobrym pomysłem na każdy mniejszy lub większy event, zarówno biznesowy lub prywatny.

W przypadku imprez biznesowych praktycznie każde wydarzenie można urozmaicić poprzez wynajem oświetlenia, w szczególności mowa tu o wydarzeniach okazjonalnych, uroczystościach, galach, rocznicach, imprezach świątecznych itp.

Jeżeli chodzi o imprezy prywatne warto zadbać o wynajem oświetlenia i dekorację światłem na takich wydarzeniach jak wesela, urodziny, rocznice, przyjęcia, osiemnastki i wiele innych.