Mównice do wynajęcia – nowy sprzęt konferencyjny w wypożyczalni.

Od teraz oferta sprzętu konferencyjnego i eventowego na wynajem w naszej wypożyczalni powiększyła się o mównice z plexi. Wynajem mównicy to świetne rozwiązanie na niemal każdą konferencję czy event. Wypożyczaną mównice możemy dodatkowo wyposażyć w mikrofon bezprzewodowy czy lampkę. Istniej możliwość naklejenia logo bądź podpięcia ramki cyfrowej na której logo będzie wyświetlane. Na wewnętrznej półce możemy zamontować prompter na którym będzie widoczna prezentacja w sposób niewidoczny dla publiczności. Dodatkowo możemy dodać dekorację światłem LED dzięki czemu wynajmowana mównica będzie miała dowolny kolor.

Zastosowanie materiału plexi powoduje to, że mównice z naszej wypożyczalni są neutralne i łatwo je wkomponować bez względu na wystrój i charakter eventu.

Przypominamy, że poza prowadzeniem wypożyczalni sprzętu AV, IT i konferencyjnego zajmujemy się kompleksową obsługą techniczną imprez i możemy Państwu zaoferować także wynajem oświetlenia, wynajem nagłośnienia, wynajem plazm. multimedia, obsługę techniczną.

Pełna oferta sprzętu konferencyjnego tutaj.

Jak wypożyczyć mównicę? E-mail: kontakt@projektory123.pl – odpisujemy na bieżąco.

0