Rozrywka na wynajem w dobie koronawirusa

Już blisko miesiąc Polska i Świat są zamknięte w domu. Gdy oglądanie filmów na Netflix’ie na telewizorze nie cieszy już tak jak dotychczas, warto wejść z domową rozrywką w nowy wymiar. Proponujemy wynajem projektora, wynajem ekranów projekcyjnych a także innych elementów rozrywki domowej takich jak wynajem konsoli, Apple TV, czy wynajem głośników.

Przygotowaliśmy konkurencyjną ofertę na krótko i średnioterminowy wynajem projektora oraz sprzętu AV i IT. Standardowe ceny za doby dostosowaliśmy do potrzeb gospodarstw domowych i możemy zaoferować świetne warunki cenowe, będące alternatywą do zakupu nowego sprzętu. Prosimy o kontakt mailowy, przygotujemy ofertę cenową na interesujący Państwa okres czasu.

W ofercie posiadamy projektory multimedialne full HD, ekrany projekcyjne na trójnogu. Dysponujemy również odtwarzaczami Apple TV – na których można włączyć np. Netflix bez potrzeby korzystania z komputera. Posiadamy na wynajem także nagłośnienie: począwszy od prostych głośników komputerowych i soundbar’ów bo zaawansowane systemu dużej mocy.

Polecamy uwadze także wynajem konsol wideo. Mamy na wynajem m.in. konsole PS4, Xbox One. Wypożyczamy również konsole retro np. The C64, czyli konsole odwzorowującą kultowe Commodore 64.

Wynajem projektora oraz innego sprzętu zapewniamy na terenie Warszawy i okolic. Istnieje możliwość bezkontaktowego odbioru osobistego lub dostawa z podłączeniem. Zapraszamy do kontaktu!

0