Wynajem projektora oszczędzającego przestrzeń (krótkoogniskowego) 3300 ANSI

299,00 

Wypożyczenie projektora krótkoogniskowego polecamy tam, gdzie niezbędne jest uzyskanie dużego obrazu z niewielkiej odległości. Ten rzutnik krótkoogniskowy warto wynająć jeśli nie dysponujemy dużą przestrzenią pomiędzy ekranem a projektorem. Optymalna wielkość ekranu to 2 do 3 m. Wynajem projektora krótkoogniskowego jest odpowiedni do pomieszczeń z możliwością zaciemnienia, bez dużych przeszkleń jak również bez bezpośredniej ekspozycji słonecznej. Projektor krótkoogniskowy najlepiej sprawdza się do wyświetlania na ekranie ramowym lub idealnie gładkiej ścianie. Ekran na trójnogu z uwagi na możliwe jego podwijanie się, może zniekształcać miejscowo obraz.

Kompleksowa obsługa firm – szybki KONTAKT

Opis

Cena: 1 doba: 299 zł netto, 2 doby 399 zł netto, 3 doby 499 zł netto. Dłuższy wynajem: wycena indywidualna

Zastosowanie: tam gdzie niezbędne jest uzyskanie dużego obrazu z niewielkiej odległości. Dzięki obiektywowi szerokokątnemu obraz o szerokości 1,75 m uzyskuje się z odległości 81 cm. Optymalna wielkość ekranu do 2 m. Maksymalna zalecana wielkość obrazu to 3 m. Projektor krótkoogniskowy najlepiej sprawdza się do wyświetlania na ekranie ramowym lub idealnie gładkiej ścianie. Ekran na trójnogu z uwagi na możliwe jego podwijanie się, może zniekształcać miejscowo obraz.

Transport i podłączenie: Warszawa i okolice: dedykowany transport w obie strony oraz usługa podłączenia przez wykwalifikowanego technika – 200 zł netto. Punktualność gwarantowana lub zwrot pieniędzy!
Inne miejscowości: wycena indywidualna.

Odbiór osobisty poniedziałek – piątek 8-20 bezpłatnie. Otwarcie biura poza godzinami pracy – 100 zł netto.

Skład zestawu: Projektor w kartonie, przewód HDMI 1,5 m, przewód VGA 1,5 m, pilot, prezenter wielofunkcyjny (wskaźnik laserowy + pilot zmiany slajdów)

Dane techniczne:

Jasność: 3300 ANSI lumenów
Rozdzielczość: 1280 x 800
Współczynnik odległości do szerokości ekranu: 0,36 : 1
Wejścia: HDMI, VGA (2x), wideo (3x cinch), audio (mini jack), USB, LAN
Zalecana wielkość ekranu: do 3m szerokości
Kontrast: 16 000:1
Głośniki: 10W mono
Wymiary (szer. x gl. x wys.): 329 × 335 × 134 mm
Waga: 3,9 kg
Poziom hałasu: standard 37 dB, eco1 – 33 dB, eco2 – 28 dB

Dodatkowe informacje

Długość wynajmu

1 dzień, 2 dni, 3 dni